KAI w wersji dźwiękowej
KAI uruchomił serwis dźwiękowy dla stacji radiowych
Katolicka Agencja Informacyjna uruchomiła 31 stycznia serwis dźwiękowy. AudioKAI to nowa propozycja, skierowana do katolickich rozgłośni radiowych, jak również szeroko pojętych mediów, które we własnym zakresie redagują serwisy informacyjne lub przygotowują programy poświęcone wydarzeniom kościelnym.
Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, przede wszystkim stacji katolickich, choć nie tylko, Katolicka Agencja Informacyjna podjęła próbę zbudowania profesjonalnego serwisu informacyjnego dla rozgłośni radiowych. AudioKAI pozwoli zatem poszerzyć ofertę programową stacji, dostarczając materiały dźwiękowe o Kościele w Polsce i na świecie.
W serwisie znajdują się pojedyncze informacje, które można bezpośrednio wykorzystać na antenie. Każdego miesiąca w AudioKAI znaleźć będzie można ponad 300 materiałów dźwiękowych, obrazujących najważniejsze i najciekawsze wydarzenia, dotyczące tematyki kościelnej.
KAI zdecydowała się na zaproszenie do współpracy wszystkich istniejących w Polsce lokalnych, diecezjalnych rozgłośni katolickich. W planach znajduje się również nawiązanie kooperacji z Radiem Watykańskim, Polskim Radiem, Telewizją Polska oraz rozgłośniami i telewizyjnymi stacjami komercyjnymi.
Nowy produkt - AudioKAI - dostępny jest pod adresem www.audio.ekai.pl. Na okres próbny, ok. dwóch tygodni, dla wszystkich zainteresowanych uruchomiliśmy bezpłatny login (audiokai) oraz hasło (audiokai).
Katolicka Agencja Informacyjna dysponuje ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku medialnym. Przekazuje informacje z pierwszego źródła. Usytuowanie agencji bezpośrednio przy Konferencji Episkopatu Polski umożliwia dostęp do informacji, jakich nikt nie posiada. KAI w sposób wiarygodny i kompetentny ukazuje stanowisko Kościoła we wszystkich ważnych kwestiach.
Obecny serwis agencyjny (www.kai.pl) zawiera kilkadziesiąt depesz dziennie, obejmujących wydarzenia z całego świata, ze szczególnym uwzględnieniem Polski oraz Watykanu. Odbiorcami naszych informacji są katolickie redakcje prasowe, radiowe oraz telewizyjne, jak i najwięksi komercyjni nadawcy medialni w Polsce, do których docieramy za pomocą satelity oraz internetu.
Dołącz do dyskusji: KAI w wersji dźwiękowej