SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

VoD i kanały w internecie alternatywą dla widzów niechętnych abonamentowi rtv

Posłowie w sejmowej komisji kultury i środków przekazu pochylą się nad dwoma projektami nowelizacji ustawy o opłatach abonamentowych. Propozycja ministerstwa kultury nie uwzględnia jednak usług internetowych, dzięki którym można legalnie oglądać telewizję na żywo oraz filmy, seriale i programy telewizyjne na żądanie - bez rejestracji telewizora i bez domniemania o posiadaniu odbiornika.

Dołącz do dyskusji: VoD i kanały w internecie alternatywą dla widzów niechętnych abonamentowi rtv

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Asptt
Rzeczywiście takiego bogactwa oferty nie zapewni stacja działająca na zasadach tandetnej propagandy połączonej z nie rozsądnym komercjalizowaniem treści.
Gdyby władzy zależało na misji to inwestowalaby w TVP Kultura, zajmowała produkcją spektakli razem z najlepszymi teatrami (nie oszukujmy się teatr tv to ramota, są lepsze możliwości choćby retransmisja spektakli), nie pozbyli by się takich ludzi jak Torbicka, Raczek. I zdecydowali (w końcu!) czy 1 i 2 są misyjne czy komercyjne bo widać, że nie da się robić stabilnej ramówki bez decyzji po co te tv są.
Przyznam, moim osobistym zdaniem, patrząc na to co dzieje się z TVP; główne kanały publicznej są nie do utrzymania. Albo rozbić tę firmę, zostawić Kulturę, Historię, może jeszcze info +regiony jako instytucje z dofinansowaniem ale bez reklam a całą resztę wraz z "gwiazdami", dyrektorami i tymi miłościami, rolnikami itd sprywatyzować na giełdzie.

Nie. "Miłości, rolniki itd." niech zostaną ale tak jak w UK. W kanałach państwowych ale komercyjnych pozbawionych kasy z abonamentu
odpowiedź
User
Zdzisiek
Nie mam nic przeciwko abonamentowi, ale pod warunkiem, że z tvp radia znikną CAŁKOWICIE reklamy.

Poza tym ja nie widzę misji i bogactwa oferty tvp. Misją nie są tureckie opery mydlane, programy sługusów władzy, którzy w ogóle nie mają talentu ani prezencji, powtórki powtórek typu "Jak rozpętałem..." 20 razy w tygodniu, itp., itd.
odpowiedź
User
Arak
Może zamiast utrzymywać państwową telewizję wpisać programy kulturalne jako wymóg przyznania koncesji. Jeśli komercyjni chcą nadawać to muszą przeznaczyć odpowiedni czas antenowy na promocję kultury i sztuki.
odpowiedź