SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polski „Vogue”: własny styl, ciekawy layout, imponująca liczba reklam

Siłą polskiego wydania „Vogue”, który w środę trafił do sprzedaży są: niejednoznaczność, odmienność, kontrowersyjność i wzbudzanie emocji. Oryginalna okładka, niebanalna i inspirująca treść, teksty budzące apetyt na dłuższe formy tego typu, piękne i oryginalne zdjęcia, zaskakująca liczba reklam niespotykana dotychczas na polskim rynku wydawniczym - oto pierwsze oceny polskiego wydania „Vogue” zebrane z rynku przez Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Polski „Vogue”: własny styl, ciekawy layout, imponująca liczba reklam

66 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ich Styl
Małe a propos, szczególnie dla oburzonych ziemniakami

Ta sesja z workami ziemniaków to dość oczywiste nawiązanie do pracy Julity Wójcik, która ładnych parę lat temu wywołała burzę swoją akcją z odbieraniem ziemniaków w Zachęcie.
Generalnie widać, że szarą eminencją tej redakcji jest Anda i dobrze.
Nowoczesna (właśnie taka brudna, krzywa) fotografia modowa, bilansowanie między szykiem a trendami, między oczywistym (tu jednak ten horoskop in minus, nawet nie zajrzałem) a nie oczywistym (portrety).

I jeszcze może przypomnę, że Vogue szczyci się tym nadmiarem reklam (polecam ten amerykański, liczba stron z reklamą to duma każdego zeszytu), szkoda tylko, że reklamodawcy nie zdecydowali się na specjalne sesje lub chociaż debiuty nowych kampanii na stronach Vogue Polska. Jeśli jednak tak by się stało to polska edycja ma ugruntowaną pozycję.
Jak będzie? Zobaczymy.
0 0
odpowiedź
User
cjalis
Sukces bo klient płaci za 100 stron reklam? No litości! Ja rozumiem, że to fajnie dla wydawcy, że znalazł tylu reklamodawców, ale pseudo-ekspertom od mediów przypominam, że ideałem wydawniczym są media BEZ REKLAM. Reklamy są koniecznością ekonomiczną. Ideałem produktu medialnego jest produkt wypełniony w 100% treścią. Jaranie się tym, że czytelnik płaci za magazyn, w którym 1/3 zawartości to reklamy, to porażka.
0 0
odpowiedź
User
"niesymetryczna"? Nic nie napełnia serca takim smutkiem, jak symetria. Symetria bowiem to nuda; nuda zaś to dno smutku. Rozpacz ziewa. Można sobie wyobrazić rzecz jeszcze straszniejszą niż piekło mąk – piekło nudy
Zwykłe pismo dla snobów i modnych nastolatek z Instagrama. Wyciągnięcie kasy ze światowej marki. Okładka jest okropna, niesymetryczna, jak zdjęcie robione telefonem. Czasopismo przesiąknięte reklamami od stóp do głów. Gdzie niby ten elitaryzm? W horoskopie? Kpina, powodzenia dla kupujących xD
0 0
odpowiedź